Kontaktinis numeris
+370 606 05560
Darbo laikas
08:00 - 18:00

STOGAI

Dengiame ir renovuojame įvairius stogus:

  • Stogų dengimas skarda – metalinių profiliuotų ar neprofiliuotų lakštų stogas. Jį galima drąsiai pripažinti esant pačia populiariausia stogų danga privačių gyvenamųjų namų sektoriuje. Ši medžiaga puikiai tinka ir gamybiniams bei sandėliavimo pastatams. Šio tipo stogo privalumas – nedidelis svoris, nesudėtinga ir nerekalaujanti daug medienos stogo konstrukcija, pats stogas yra lengvai ir greitai dengiamas. Iš šios medžiagos galima konstruoti tikrai palyginus mažo nuolydžio, t.y., pakankamai lėkštus stogus. Jų patvarumas ir kokybė nepralenkiami. Iš daugelio spalvų ir profilio raštų kiekvienas išsirinks idealų sprendimą savo namui, nesvarbu, ar jis modernus, klasikinis ar tradicinis. Patraukliausias privalumas yra labai prieinama kaina.
  • Plokštuminių stogų dengimas prilydomomis bituminėmis dangomis – prilydoma stogo danga yra vienas inovatyviausių ir daugeliui žmonių jau gerai žinomų sprendimų. Ji gaminama dviejų tipų: viršutinis hidroizoliacinis ir apsauginis sluoksnis dengiamas skalūnu, o apatinis – kvarcinio smėlio sluoksniu, plėvele. Iš esmės nuo kitų ši danga skiriasi tik kitokiu dengimo principu ir dažniausiai pasirenkama plokštiesiems stogams kloti. Prilydoma stogo danga turi puikias hidroizoliacines savybes, tad puikiai sulaiko drėgmę ir neleidžia jai pažeisti stogo konstrukcijos. Gamintojų teigimu, tokia stogo danga gali be priekaištų tarnauti mažiausiai 15-20 metų, o prireikus remonto neteks ardyti visų jos sluoksnių. Be to, prilydoma danga yra visiškai saugi, netoksiška ir ekologiška, tad pasirinkdami ją užtikrinate tiek savo, tiek aplinkos gerumą.
  • Plokštuminių stogų dengimas EPDM – tai vieno sluoksnio sintetinio kaučiuko membrana, pagaminta iš etilenpropilendieno terpolimero, sumaišyto su įvairiais technologiniais priedais. Ši stogo danga vis dažniau pasirenkama tuomet, kada siekiama užtikrinti aukščiausius šiuolaikinės statybos standartus. EPDM danga neretai naudojama renovuojant įvairius senus pastatus ir erdves, tokias kaip terasos, uždaros automobilių stovėjimo aikštelės, ir t.t.
  • Plokštuminių stogų dengimas PVC – PVC dangos yra lengvos, greitai ir paprastai montuojamos, pernelyg neapkraunančios stogo konstrukcijų, tačiau tuo pačiu išliekančios plastiškos ir tvirtos, esant net ir neigiamai oro temperatūrai. Naudojamos tiek naujiems plokštiems stogams dengti, tiek ir senų stogų renovacijai.
  • Stogų dengimas keraminėmis čerpėmis ir kitomis medžiagomis – keraminės čerpės yra gaminamos iš molio arba degto molio, tai autentiškas, niekad iš mados neišeinantis ir ilgaamžis, greitai įvykdomas stogo dengimo būdas. Šią dangą galima naudoti tik ant stogų, kurių nuolydis yra ne mažesnis nei 11 laipsnių. Pagrindiniai čerpinio stogo privalumai yra saugumas, tvirtumas, čerpės yra nedegios ir puikiai sulaiko šilumą. Taip pat, čerpinis stogas nereikalauja daug priežiūros, jis ilgai išlaiko savo formą ir išvaizdą. Didelis privalumas yra ilgaamžiškumas. Priklausomai nuo gamintojo, čerpės gali tarnauti 70-90, kartais net daugiau nei 100 metų. Taip pat, įmanomos pačios įvairiausios spalvų ir formų kombinacijos.
  • Šlaitinių stogų statymas
  • Stogų dengimas bituminėmis čerpėmis